Rimanda schreef: Ja daar heb je helemaal gelijk in! Door mijn enthousiasme is dat er eigelijk helemaal bij ingeschoten maar ik heb het er gelijk even laten weten! Het was trouwens wel een hele mooie pup!
Groetjes Rimanda
dank je wel ik schrijf deze berichten namens pieta de jong omdat zij pas een pc heeft en nog niet zo goed weet hoe ze een bericht moet schrijven en het te vaak voorkomt dat mensen een pup uit zoeken bij een fokker en dan vervolgens niets meer laten horen vandaar mijn vraag
groetjes joke
Het onderwerp is afgesloten.
#35234
Re:boxer pup
Rimanda
Status: Boxergek
Geplaatst op: 04/04/2008 21:57
Boxergek!!!!!
Berichten: 109
Nee natuurlijk je hebt groot gelijk! En het was ook niet dat het geen mooie pup is want dat vond ik zeker wel!! Maarja vind het ook belangrijk dat we qua uiterlijk van de pup ook overeenkomen.. (samen met m'n vriend) Dus vandaar dat de keus was om niet voor deze pup te kiezen. Maarja was idd niet zo slim van me om niet gelijk wat aan hun te laten weten.. we hebben ook nog even getwijfeld maar uiteindelijk toch ergens anders voor een pup gekozen.