| Moniquea |
Ik heb weleens gehoord dat boxers helemaal niet zulke weglopers zijn. En inderdaad blijft Imke altijd in mijn buurt als ze een keer ontsnapt omdat het tuinhekje open staat. Maar toen zij nog klein was is ze er wel een keer vandoor gegaan met een boxervriendje samen. Dat hoop ik nooit meer mee te maken! Gelukkig wonen wij in een dorp en wisten mensen die haar vonden dat het mijn hond is. Dus werd ze weer netjes thuis afgeleverd.
Bericht gewijzigd door: Moniquea, op: 11/08/2008 10:47 |
| Sanne |
Wat jammer dat je van zo'n bericht de afloop bijna nooit hoort he?
Het is zowel voor de hond als het baasje zo vervelend. Tenzij het met opzet is gedaan, maar dat hoop ik toch niet...
Onze Willem is gelukkig gechipt! Desalniettemin hoop ik dat hij nooit wegloopt... |
| Billy |
Ik hoop dat het beestje weer terecht is bij de eigenaar.... |
| Nino |
het is te hopen dat de boxer gevonden wordt en misschien is tie wel gechipt maar zien ze pas als ze hem (of haar) gevangen hebben,
hopen dat het beestje op de goede plaats terecht komt |
| Doortje |
Ach als ik van dit soort berichten lees, wil ik zo in de auto stappen en gaan zoeken daar.
Is niet ver van hier, hoop dat goed afloopt.
liefs Doortje
knuf van Amber |
| bram |
Chippen!!!!! S.v.p. allemaal doen. |
| Alice |
Ach dat arme ding...
Ik hoop dat hij zich snel laat vangen en dat hij weer naar huis kan...Als hij tenminste niet in de steek is gelaten, het is tenslotte vakantieitjd..... |
| roos01 |
Hallo Allemaal, ik heb net het onderstaande berichtje van Marktplaats geplukt, en het is vandaag geplaatst:
Op landgoed Schouwenburg bij de Alfred Vogeltuinen (Eperweg 't Harde bij Elburg) is een boxer gesignaleerd. Reu gestroomd witte vlek op borst, centenbak, ongecoupeerd rondom. Zilveren slipketting om.
Hij liet zich niet pakken en vluchtte verder het bos in. Maakte verwarde indruk en was zeer smerig onder de blubber.
Is hij van u, dan is hij in het bos aldaar te vinden.
|