Skip to content

info@puckenco.com

Home

Inloggen




Wachtwoord vergeten?
Nog geen account?
Maak er één aan!

Verjaardagskalender

Komende 8 verjaardagen

10/3 spike (1 jr)
11/3 Eefje van Alkaios (4 jr)
11/3 Wodka (2 jr)
12/3 Nando (Tuur) v/d Wiltimana (1 jr)
13/3 Floris v.Huize Windhoek (4 jr)
14/3 Matu (5 jr)
14/3 Doortje Dartel van 't Dribbelveld (2 jr)
15/3 Sarah (17 jr)

Plaats Verjaardag

Aantal Boxergekken

1049 geregistreerd
Laatste: hanver

Hoeveel bezoekers?

We hebben 9 boxerliefhebbers en 11 boxergekken online
Advertentie

Laatste nieuws

Gezinsuitbreiding; deel II Afdrukken E-mail
Gemiddelde waardering    (0 Stem)

Hallo allemaal!

Het is even stil geweest, maar zo langzaam aan pakken we het 'normale' leventje weer een beetje op! Na een periode vol zorgen om onze Axl durven we nu weer heerlijk te genieten van het leven nu we zo'n prachtig dochtertje en zusje hebben gekregen!!! Iets eerder dan verwacht (8 dgn) en op 1 april, wie gelooft dit nu?!

Qua timing hadden we er nog niet op gerekend, Axl was net in zijn tweede week van de bijwerkingen van de chemische castratie (heel erg waaks!!!) dus we hadden de hoop dat dat achter de rug zou zijn eer de invasie van de kraambezoekjes op gang zou komen... niet dus! Axl heeft wat afgeblaft en gewaakt, maar ja wat wil je ook met zo'n mooi en kostbaar bezit in huis!

Met de geboorte van de eerste kreeg ik nog de nodige steun van Axl, hij heeft destijds goed meegepuft en gezucht! (vooral gezucht!) Deze keer liet hij mij volledig aan mijn lot over... hij deed nog net een oog open toen ik al puffend de trap afkwam maar hij kwam niet eens van zijn plekje af. Nu duurde de hele bevalling bij elkaar amper 2 uur dus heeft hij en ik ook, niet veel gemist.
Daarentegen werd de verloskundige wel vrolijk begroet en ook de stagiaire die even later kwam kreeg een warm welkom (en dat om 3 uur 's nachts terwijl wij over het algemeen dan geen visite ontvangen op dit tijdstip dus een bescheiden waakse blaf was wel op zijn plek geweest....) : (

Na de eerste begroeting met de nieuwe indringer was de druk er weer af en toen het vrouwtje ook weer een knuffel kwam halen/brengen heeft hij zich overgegeven aan de kraamhulp, die hij nog kende van de vorige keer! Dikke mik die twee!!!
Tsja anderen selecteren een kraamhulp op kwaliteiten vooral gericht op moeder en kind, wij hebben ons vooral laten leiden door de KLIK met onze Axl haha!
Hij heeft een gezellige tijd gehad, maar is nu zichtbaar blij dat de rust een beetje wedergekeerd is. Hij is veel beter in zijn doen en geniet voornamelijk van het mooie voorjaarszonnetje! Wat trager en lomer dan anders maar ik denk dat we dat dus maar aan het warme weer moeten wijten en ons even geen zorgen maken over zijn gezondheid.

Nu lopen we wat achter met de vele berichten maar viel het me wel direct op dat er blijkbaar zoveel vrienden van Axl in de lappenmand zitten... Bij deze een ieder heel veel sterkte, in de tussentijd gaan wij ons weer even inlezen! 

Bedankt voor de felicitaties!!!

Een hartelijke groet van alle 'baasjes' van Axl!


Reacties gebruikers' (3)
Geplaatst door Sandra, Op 28-04-2009 15:31,
Baasjes van Axl, 
 
Wat een fantastisch verhaal en van harte gefeliciteerd! 
Ik begrijp jullie selectie criteria voor een kraamhulp volkomen en hoor Axl al helemaal zuchten hihihi.
 

Geplaatst door Sigrid, Op 21-04-2009 21:39,
Hoi "Baasjes van Axl" 
Wat leuk om te horen dat allse goed gaat bij jullie en dat Axl ook weer zijn draai heeft gevonden met de nieuwe bewoonster. 
Geniet ervan met z'n 5en! 
Groetjes Sigrid
 

Geplaatst door Dorrys, Op 20-04-2009 13:45,
Beste "baasjes"van Axl 
 
Fijn om te lezen dat het goed met jullie gaat. Axl zal z'n draai zeker vinden in de nieuwe situatie. Ik wens jullie veel geluk toe. 
 
Groetjes, Ellen en Dorrys
 

Voeg je commentaar toe

 

Boxer Gallery foto's


Uw boxer(s) ook hier?!
Maak gratis! een account aan!

Laat je stem horen!

Ben je lid van de Nederlandse Boxer Club?